23 Nisan kutlama etkinlikleri 23.04.2017 günü sabah saat: 09:30’da İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan tarafından Atatürk Anıtına çelenk konulması ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından, tören çeşitli etkinliklerle devam etti. Gülşehir İlçesi futbol sahasında yapılması planlanan etkinlikler hava muhalefeti nedeniyle Gülşehir Kapalı Spor Salonuna alındı. 
      Salonda yapılan törene Gülşehir Kaymakamı Çağlar Tekin, Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, daire müdürleri, okul idarecileri. öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
        Gülşehir Kaymakamı Çağlar Tekin, beraberinde Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy ile çocukların ve halkın bayramını kutladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Ceylan’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından öğrencilerin hazırlamış olduğu gösteriler beğeni ile izlendi. Program sonunda  ilkokul ve ortaokullar arası spor, resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Özgeçmiş
Fotoğrafları
 
GÜLŞEHİR KAYMAKAMLIĞI DUYURULARI