İlçemiz Kaymakamı Sayın Çağlar TEKİN'in Ramazan Bayramı mesajı;
Bayramlar kırılan gönüllerin onarıldığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik duygularının geliştiği, kültür ve inanç değerlerimizin güç kazandığı özel günlerdir.
Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye ulaştığı bir  Ramazan Bayramına daha hep birlikte erişmenin mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz.
         Manevi yönden büyük değeri olan insanları birbirine yakınlaştıran, aynı  duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan Bayramlar, anlam ve önemine uygun olarak kutlanmalı, başta bu vatan ugruna canlarını hiç çekinmeden feda eden Şehitlerimizin yakınları ve Gazilerimiz olmak üzere, ilgiye ve desteğe muhtaç kimsesizler, yaşlılar, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız ziyaret edilerek gönülleri alınmalı yalnızlıkları hissettirilmemelidir.       Bu duygu ve düşüncelerle kamu kurum ve kuruluşlarımızda çalışan mesai arkadaşlarımın, sivil toplum kuruluşlarının, çalışmalarımızda bizlere katkı veren değerli basın mensuplarımızın ve bütün Gülşehirli hemşerilerimin Ramazan  Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.
 
Çağlar TEKİN
GÜLŞEHİR KAYMAKAMI
 
Özgeçmiş
Fotoğrafları
 
GÜLŞEHİR KAYMAKAMLIĞI DUYURULARI